Lewandowski Pasieka Górskie Miody Berent Pasieka Ul Pol meble grzechu warte TwojeUle.pl
Odpowiedz 
Czy to szaleństwo?
27-04-2018, 03:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2018 04:29 PM przez marbert.)
Czy to szaleństwo?
http://wolnepszczoly.org/konferencja-o-p...e-austria/

https://www.youtube.com/watch?v=XLqqyUwfzU4

haha
Znajdź wszystkie posty użytkownika Przyznaj punkt reputacji za ten post
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2018, 03:35 PM
RE: Czy to szaleństwo?
Bzdur, które nie dały do dziś niczego cd. Propaganda.

Już dziś i nie bez dumy, możemy zdradzić, że przedstawiony przeze mnie projekt „Fort Knox”, będący pomysłem naszego stowarzyszeniowego kolegi Marcina Zarka, zrobił na zagranicznych koleżankach i kolegach bardzo duże wrażenie. Pszczelarze amatorzy otrzymali bowiem od nas pomysł, jak zorganizować swoją lokalną współpracę w taki sposób, aby móc zachować ciągłość selekcji, przy jednoczesnym udzielaniu sobie wsparcia w postaci przekazywanych pszczół. Zanim zdążyłem wrócić do domu z konferencji, na skrzynce mailowej miałem już co najmniej kilka pytań dotyczących szczegółów projektu, oraz próśb o zgodę na wykorzystanie tego pomysłu do budowy podobnych projektów za granicą. Cieszymy się więc niezmiernie, że nasze Stowarzyszenie mogło mieć swój – i jak się okazało niemały – wkład w tym wydarzeniu.
09-05-2018, 05:25 PM
RE: Czy to szaleństwo?
Czy projekt"Fort Knox" nie jest zezwoleniem na "zabijanie pszczół"?

Czy może wiara w cuda matki natury?

Jak miały by pszczoły od Krzyżaka (Szymona) pod Toruniem miały by u mnie w bieszczadach się mieć?
Skoro bliżej mi do Słowacji, Czech, Rumunii, Ukrainy,Bawarii, Słowenii,Węgier, Austrii, Serbii i Słowenii.

Dlatego jako członek stowarzyszenia uważałem to za głupotę i w projekcie nie uczestniczyłem. (Były- obecnie).

Wiosną tego roku okazał się wielką klapą projektu. Więc czym się chwalić? Zwłaszcza na arenie międzynarodowej?
Głupota? Mniemanie o sobie, prelegenta?

Czy po prostu zwykła nachalna propaganda jak u "wielebnych"?
Bo to wiara w cuda być zaczyna.
Odpowiedz